Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Përsëritës 500Gram

GO
GO

SHKO Maniak

EMRI: SHKO Maniak

Kërcitje të shpejta në pëllëmbët me ngjyrë, me zë të lartë dhe të shpejtë!

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: përsëritës 500gramësh

Size: 350x288x225mm
Të shtëna: 27 
CBM: 0.055 
Paketimi: 2/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA4637
CLA4637
CLA4637
Pyetni>
SHKO MADH
SHKO MADH
SHKO MADH
Pyetni>
TOUCHDOWN
TOUCHDOWN
TOUCHDOWN
Pyetni>
BUZZER RRESHUES
BUZZER RRESHUES
BUZZER RRESHUES
Pyetni>
LEGJENDA LE MANS
LEGJENDA LE MANS
LEGJENDA LE MANS
Pyetni>
CLA4643
CLA4643
CLA4643
Pyetni>
FJALO JELLO
FJALO JELLO
FJALO JELLO
Pyetni>
QYTETI NEON
QYTETI NEON
QYTETI NEON
Pyetni>
Terminatori
Terminatori
Terminatori
Pyetni>