Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Asortimente

40
40

PANDA - ASORTAMENT

EMRI: PANDA

Asortimenti ynë më i vogël i sigurt me shatërvanë, xixëllonja, kapëse, spinner dhe poppers feste.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: asortiment

Madhësia: 510x210x60 mm
Të shtëna: /
CBM: 0.13
Paketimi: 18/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

STUHI RRUTEVE - ASORTAMENT
STUHI RRUTEVE - ASORTAMENT
STUHI RRUTEVE - ASORTAMENT
Pyetni>
NEVOJA PËR SHPEJTËSI - ASORTIME
NEVOJA PËR SHPEJTËSI - ASORTIME
NEVOJA PËR SHPEJTËSI - ASORTIME
Pyetni>
DOMINANCE SUPERME - ASORTIME
DOMINANCE SUPERME - ASORTIME
DOMINANCE SUPERME - ASORTIME
Pyetni>
ZONA SHARK - ASORTAMENT
ZONA SHARK - ASORTAMENT
ZONA SHARK - ASORTAMENT
Pyetni>