Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU I BE-së>Bateria e Tubave të Shkrepura

b8-7
b8-7

CLE4253

EMRI: SHIKUJT G TOLD ART

.A: bisht siguresë në palmë të artë + chrys ari B: bisht me fitil në portokalli + strobë e bardhë

C: siguresë bishti në kurorë brokadë + kohë shi D: bisht i siguresës në vjollcë + strobë e bardhë .

A dhe C të alternuara.


hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: GOLD DIGGERS

Madhësia: 240x240x120 mm

Kalibri: 20 mm
Të shtëna: 100

NEC: 490g
CBM: 0.05
Paketimi: 6/1
ADR: 1.3G / 0335

Produktet e paraqitura

363-2
363-2
363-2
Pyetni>
363-3
363-3
363-3
Pyetni>
CLE4108
CLE4108
CLE4108
Pyetni>
CLE4111
CLE4111
CLE4111
Pyetni>
CLE4146
CLE4146
CLE4146
Pyetni>
CLE4245
CLE4245
CLE4245
Pyetni>
CLE4247
CLE4247
CLE4247
Pyetni>
CLE4172
CLE4172
CLE4172
Pyetni>
CLE4236
CLE4236
CLE4236
Pyetni>
CLE4229
CLE4229
CLE4229
Pyetni>
CLE4237
CLE4237
CLE4237
Pyetni>
CLE4241
CLE4241
CLE4241
Pyetni>
CLE4168
CLE4168
CLE4168
Pyetni>
CLE4169
CLE4169
CLE4169
Pyetni>
CLE4147
CLE4147
CLE4147
Pyetni>
CLE4248
CLE4248
CLE4248
Pyetni>