Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU I BE-së>Bateria e Tubave të Shkrepura

b9-1
b9-1

CLE4256

EMRI: BANQET

A: buqetë me strobë jeshile deri te bishti kërcitës i argjendtë B: bisht i njomë te dahlia e limonit dhe dahlia vjollcë + strobë jeshile

C:bishti i njomë deri te dalia e kuqe dhe dahlia blu+chrys argjendi. D: buqetë me strobë të kuqe në bisht të argjendtë+ fishkëllimë

E:Bishti i njomë në dahlia limoni&dahlia blu+strobe e kuqe. F: bishti i njomë deri te dalia vjollcë & dahlia jeshile + chrys argjendi

P

H:bisht i fustur deri te kurora e brokadës mbret+strob i kuq+chrys ari

I: bishti i fryrë deri te dalia e kuqe dhe dalja blu + strobë e bardhë e fortë

J:bisht argjendi në chrys të artë+chrys argjendi


hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: BANQET

Madhësia: 420x280x175 mm

Caliber:20mm/25mm/30mm
Të shtëna: 106

NEC: 998g
CBM: 0.052
Paketimi: 2/1
ADR: 1.3G / 0335

Produktet e paraqitura

CLE4020
CLE4020
CLE4020
Pyetni>
CLE4139
CLE4139
CLE4139
Pyetni>
CLE4108
CLE4108
CLE4108
Pyetni>
CLE4183
CLE4183
CLE4183
Pyetni>
CLE4152
CLE4152
CLE4152
Pyetni>
CLE4137
CLE4137
CLE4137
Pyetni>
CLE4246
CLE4246
CLE4246
Pyetni>
CLE4149
CLE4149
CLE4149
Pyetni>
CLE4236
CLE4236
CLE4236
Pyetni>
CLE4181
CLE4181
CLE4181
Pyetni>
CLE4240
CLE4240
CLE4240
Pyetni>
CLE4150
CLE4150
CLE4150
Pyetni>
CLE4220
CLE4220
CLE4220
Pyetni>
CLE4252
CLE4252
CLE4252
Pyetni>
CLE4253
CLE4253
CLE4253
Pyetni>
CLE4254
CLE4254
CLE4254
Pyetni>