Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU I BE-së>Kompleks

CLE4535
CLE4535

CLE4535

EMRI: Familja e lumtur

A: bishti i palmës së kuqe në pëllëmbën e kuqe dhe shiu i kohës; B: bishti i palmës së gjelbër në pëllëmbën e gjelbër dhe shiu i kohës;

C: bishti i palmës së verdhë në pëllëmbën e verdhë dhe shiu i kohës. Alternative.


A: bishti blu në chrys blu dhe ari;


A: bishti i kuq në shkëlqimin e kuq dhe krizat; B: bishti i gjelbër në shkëlqimin e gjelbër dhe krizat;


hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: i përbërë

Size: 560x310x185mm

Kalibri: 25 mm

Të shtëna: 108

NEC: 1350g

CBM: 0.042

Paketimi: 1/3

Produktet e paraqitura

CLE4543
CLE4543
CLE4543
Pyetni>
CLE4532
CLE4532
CLE4532
Pyetni>
CLE4541
CLE4541
CLE4541
Pyetni>
CLE4530
CLE4530
CLE4530
Pyetni>
CLE4527
CLE4527
CLE4527
Pyetni>
CLE4529
CLE4529
CLE4529
Pyetni>
CLE4549
CLE4549
CLE4549
Pyetni>
CLE4547
CLE4547
CLE4547
Pyetni>
CLE4546
CLE4546
CLE4546
Pyetni>
Goditje e fortë
Goditje e fortë
Goditje e fortë
Pyetni>
CLE4533
CLE4533
CLE4533
Pyetni>
CLE4552
CLE4552
CLE4552
Pyetni>