Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU I BE-së>Kompleks

CLE4552
CLE4552

CLE4552

EMRI: Sulm

A: Bishti i kuq në kohë shelg shiu me vezullim të kuq; B: Bishti jeshil në kohë shelg shiu me shkëlqim jeshil; C: Stërvitje argjendi me shkëlqim të kuq; D: Bishti blu te golen coco me stërvitje argjendi; E: Argjendtë stërvitje chrys; F: Golen kokosi në shkëlqim të bardhë; G: Bishti i kalit të shelgut të artë; H: Coco e artë në shkëlqim të kuq; I: Bisht argjendi që rrotullohet në kokos të kuqe me kripëra; J: Bishti fishkëllimë në kokosin e gjelbër me kripëra;


A: Coco blu me shkëlqim të kuq; B: Bishti jeshil në kokos blu me dahlia jeshile vjollcë dhe portokalli; C: Bisht blu në kokos blu me kripa ry D bou Buqetë chrys kuqe kokosi e kuqe; E: tufë lulesh Chrys jeshile kokosi; F: Coco e artë në shkëlqim të bardhë; G tail bisht i kalit të shelgut të artë; H: Coco e artë në shkëlqim të kuq;


Përgjigje: Bisht argjendi që vërtitet në kokrra të kuqe kokosi; B: Bishti fishkëllimë në kokosin e gjelbër me kripëra; C: Bishti i kuq në shelgun e artë Ti në të gjelbër dhe blu të kuqe; D: kryq argjendi kokosi;


A: Bishti i gjelbër në shelgun e artë me dahlia blu; B: Bishti i kuq në shelgun e artë me shkëlqim të kuq; C: Bishti i artë që vërtitet në shelgun e artë;
hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: i përbërë

Size: 758x396x234mm

Kalibri: 20mm & 25mm & 30mm

Të shtëna: 225

NEC: 3830g

CBM: 0.090

Paketimi: 1/4

Produktet e paraqitura

CLE4543
CLE4543
CLE4543
Pyetni>
CLE4532
CLE4532
CLE4532
Pyetni>
CLE4541
CLE4541
CLE4541
Pyetni>
CLE4535
CLE4535
CLE4535
Pyetni>
CLE4530
CLE4530
CLE4530
Pyetni>
CLE4527
CLE4527
CLE4527
Pyetni>
CLE4529
CLE4529
CLE4529
Pyetni>
CLE4549
CLE4549
CLE4549
Pyetni>
CLE4547
CLE4547
CLE4547
Pyetni>
CLE4546
CLE4546
CLE4546
Pyetni>
Goditje e fortë
Goditje e fortë
Goditje e fortë
Pyetni>
CLE4533
CLE4533
CLE4533
Pyetni>