Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>SHKO SERIA

GO
GO

CLE4234

EMRI: SHKO Maniak

Kërcitje të shpejta në pëllëmbët me ngjyrë, me zë të lartë dhe të shpejtë!

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Bateria e tubave të qëlluar

Size: 350x288x225mm
Të shtëna: 27

NEC g 500g

CBM: 0.064 
Paketimi: 4/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

Shko e çmendur
Shko e çmendur
Shko e çmendur
Pyetni>
Çmendu
Çmendu
Çmendu
Pyetni>