Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>HOT

MONSTER
MONSTER

KUTI MONSTER 1 "144s

EMRI: KUTI MONSTER 1 "144s

Forma e shumëfishtë e shkrepjes (formë tifozi, formë V, formë W), buqetë me bozhure blu e të gjitha 144 shkrepjeve, kokosit blu me një larmi yjesh shumëngjyrëshe dhe kërcitje të shpejtë.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Fishekzjarrë të përbërë

Size: 420x360x205mm

Kalibri: 25 mm

Të shtëna: 144 

NEC: 1987.2g

CBM: 0.036

Paketimi: 1/1

Produktet e paraqitura

CLE4551
CLE4551
CLE4551
Pyetni>