Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>HOT

I ARTË
I ARTË

KUTI I artë 1.2 ". 104"

EMRI: KUTI I artë 1.2 ". 104"

Shkëmbimi i kurorës së palmës dhe brokadës Goden duke shkëmbyer vazhdimisht. Wshtë e mrekullueshme Me fundin e krizantemës së bardhë që lulëzon.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Fishekzjarrë të përbërë

Size: 430x360x205mm

Kalibri: 30 mm

Të shtëna: 104

NEC: 1999.0g

CBM: 0.037

Paketimi: 1/1

Produktet e paraqitura

CLE4551
CLE4551
CLE4551
Pyetni>
KUTI MONSTER 1 "144s
KUTI MONSTER 1 "144s
KUTI MONSTER 1 "144s
Pyetni>
CLE4550
CLE4550
CLE4550
Pyetni>