Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Risitë dhe Lodrat

48
48

BURNING MAN

NAME : BURNING MAN

Poop's calling!

hetim Tani

Detajet e produktit

Marka: BLACK SCORPION  

Type: Nolvelties and Toys 

Madhësia: 17.5x575 mm  

CBM: 0.134 

Paketimi: 36/4 

ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA3540
CLA3540
CLA3540
Pyetni>
Topa MEGA krisje
Topa MEGA krisje
Topa MEGA krisje
Pyetni>
POOPING DOG
POOPING DOG
POOPING DOG
Pyetni>