Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Risitë dhe Lodrat

CLA3540
CLA3540

CLA3540

EMRI: MOSQUITOS

rrotullues ajror, fluturojnë lart me tingullin e një Mushkonje të Madhe.

hetim Tani

Detajet e produktit

Marka: AKREPI I ZI    

Lloji: Risitë dhe Lodrat
Madhësia: 7.5x11.5x35
Të shtëna: N / A 
CBM: 0.011   
Paketimi: 4/24/6   
ADR: 1.4G / 0336


Produktet e paraqitura

Topa MEGA krisje
Topa MEGA krisje
Topa MEGA krisje
Pyetni>