Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Risitë dhe Lodrat

HAND
HAND

Hand Grenade

NAME : Hand Grenade

Bang!

hetim Tani

Detajet e produktit

Marka: AKREPI I ZI    

Lloji: Risitë dhe Lodrat
Size: 190x285x134mm
Të shtëna: N / A 
CBM: 0.038   
Paketimi: 4/36/3   
ADR: 1.4G / 0336


Produktet e paraqitura

CLA3540
CLA3540
CLA3540
Pyetni>
Topa MEGA krisje
Topa MEGA krisje
Topa MEGA krisje
Pyetni>
QEN PENGUES
QEN PENGUES
QEN PENGUES
Pyetni>
Djegia e njeriut
Djegia e njeriut
Djegia e njeriut
Pyetni>