Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Risitë dhe Lodrat

Mega
Mega

Topa MEGA krisje

EMRI: MEGA topa krisëse

Duket si shkëndija të mëdha saldimi në të gjithë vendin.

hetim Tani

Detajet e produktit

Marka: AKREPI I ZI    

Lloji: Risitë dhe Lodrat
Madhësia: Φ42 mm
Të shtëna: N / A 
CBM: 0.012   
Paketimi: 40/3   
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA3540
CLA3540
CLA3540
Pyetni>