Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU I BE-së>artikuj të rinj

67
67

CL3543M

NAME : Bird Of Peace

rrotulluese dhe nga ajri në të gjelbër

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Risi

Madhësia: 108x68x15.5mm

Kalibri: 10x15.5x68mm

NEC: 3.5 g

CBM: 0.077

Paketimi: 60/12

Produktet e paraqitura

CL3526M
CL3526M
CL3526M
Pyetni>
CL3543
CL3543
CL3543
Pyetni>
CLE0573
CLE0573
CLE0573
Pyetni>
CLE0574
CLE0574
CLE0574
Pyetni>
CLE0575
CLE0575
CLE0575
Pyetni>
CLE8022
CLE8022
CLE8022
Pyetni>
CLE8033
CLE8033
CLE8033
Pyetni>
CLE8034
CLE8034
CLE8034
Pyetni>
CLE0570
CLE0570
CLE0570
Pyetni>
CLE0515
CLE0515
CLE0515
Pyetni>
CLE0038
CLE0038
CLE0038
Pyetni>
CLE3515
CLE3515
CLE3515
Pyetni>
CLE3516
CLE3516
CLE3516
Pyetni>
CLE3550
CLE3550
CLE3550
Pyetni>
CLE3552
CLE3552
CLE3552
Pyetni>
CLE3524
CLE3524
CLE3524
Pyetni>