Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>PyroCubes të patentuar

CLA4600-1
CLA4600-1

CLA4600-1

EMRI: BOSS ZAMY

Ajo më e furishmja në seritë BOSS, me të gjitha brokadat 

kurora në ngjyra të shumta, pushime të mëdha dhe zhurma të mëdha.


hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: PyroCubes 500gram

Size: 235x235x225mm
Të shtëna: 24 
CBM: 0.065  
Paketimi: 4/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA4600-2
CLA4600-2
CLA4600-2
Pyetni>
CLA4600-3
CLA4600-3
CLA4600-3
Pyetni>