Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>PyroCubes të patentuar

CLA4600-2
CLA4600-2

CLA4600-2

EMRI: KRYETARI I BOSS

Niveli më i lartë i kurorave të brokadave dhe shuplakave prej ari Ti me vezullime, harroni predhat e bombolës.


hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: PyroCubes 500gram

Size: 235x235x225mm
Të shtëna: 24 
CBM: 0.065  
Paketimi: 4/1
ADR: 1.4G / 0336


Produktet e paraqitura

CLA4600-1
CLA4600-1
CLA4600-1
Pyetni>