Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>PyroCubes të patentuar

CLA4600-3
CLA4600-3

CLA4600-3

EMRI: BOSS BABY

Pëllëmbët mjaft të mëdha dhe krizantemët prej ari e bëjnë atë shumë 

foshnje e prapë, sille atë në shtëpi!


hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: PyroCubes 500gram

Size: 235x235x225mm
Të shtëna: 24 
CBM: 0.065  
Paketimi: 4/1
ADR: 1.4G / 0336


Produktet e paraqitura

CLA4600-1
CLA4600-1
CLA4600-1
Pyetni>
CLA4600-2
CLA4600-2
CLA4600-2
Pyetni>