Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>PyroCubes të patentuar

CLA4601-1
CLA4601-1

CLA4601-1

EMRI: NJERIU Hekuri

IRONMAN është këtu për të përhapur të gjitha ngjyrat dhe mëndafshin e kuq, ai po fluturon dhe pikturon me dahlias e kuqe, blu, limon.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: PyroCubes 500gram

Size: 250x250x225mm
Të shtëna: 24 
CBM: 0.065  
Paketimi: 4/1
ADR: 1.4G / 0336


Produktet e paraqitura

CLA4600-1
CLA4600-1
CLA4600-1
Pyetni>
CLA4600-2
CLA4600-2
CLA4600-2
Pyetni>
CLA4600-3
CLA4600-3
CLA4600-3
Pyetni>
CLA4600-4
CLA4600-4
CLA4600-4
Pyetni>
CLA4601-2
CLA4601-2
CLA4601-2
Pyetni>
CLA4601-3
CLA4601-3
CLA4601-3
Pyetni>