Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>PyroCubes të patentuar

CLA4605
CLA4605

CLA4605

EMRI: BRET FUNKY

FUNKY FROG i vendosur me shkëlqim dhe yje të ndryshëm me pushime më të mëdha dhe më të larta, pëllëmbët, vezullimet dhe krizantemët në ngjyrë ari, përfundon me kurora brokade plus ngjyra të shumta, ju do ta doni!

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: PyroCubes 200gram

Madhësia: 150x120x150mm * 4 copë
Të shtëna: 19 * 4 copë = 76
CBM: 0.027  
Paketimi: 2/4
ADR: 1.4G / 0336


Produktet e paraqitura

CLA4600-1
CLA4600-1
CLA4600-1
Pyetni>
CLA4600-2
CLA4600-2
CLA4600-2
Pyetni>
CLA4600-3
CLA4600-3
CLA4600-3
Pyetni>
CLA4600-4
CLA4600-4
CLA4600-4
Pyetni>
CLA4601-2
CLA4601-2
CLA4601-2
Pyetni>
CLA4601-3
CLA4601-3
CLA4601-3
Pyetni>
CLA4601-4
CLA4601-4
CLA4601-4
Pyetni>
CLA4602-1
CLA4602-1
CLA4602-1
Pyetni>
CLA4602-2
CLA4602-2
CLA4602-2
Pyetni>
CLA4604
CLA4604
CLA4604
Pyetni>
CLA4635-1
CLA4635-1
CLA4635-1
Pyetni>
CLA4635-2
CLA4635-2
CLA4635-2
Pyetni>
CLA4635-3
CLA4635-3
CLA4635-3
Pyetni>
CLA4636-1
CLA4636-1
CLA4636-1
Pyetni>
CLA4636-2
CLA4636-2
CLA4636-2
Pyetni>
CLA4636-3
CLA4636-3
CLA4636-3
Pyetni>