Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU I BE-së>Raketa

r5
r5

CLE2590 / 2592

NAME : Angry Dog

A: red and green with white strobe;

B: silver palm with sea blue;

C: gold palm to red with gold palm to green;

D: purple and green with crackling;

E: e kuqe dhe jeshile me strobë të bardhë;

F: pëllëmbë e kuqe me perlë kërcitëse;

G: palme argjendi me strobe jeshile;


hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Raketa

Size: 37x230x940mm

Kalibri: 27mm & 37mm

NEC: 198.3 g

CBM: 0.062

Paketimi: 16/7

Produktet e paraqitura

CLE8021 / 2590
CLE8021 / 2590
CLE8021 / 2590
Pyetni>
CLE2593
CLE2593
CLE2593
Pyetni>
CLE2538
CLE2538
CLE2538
Pyetni>
CLE8512
CLE8512
CLE8512
Pyetni>
CLE8021 / 2592
CLE8021 / 2592
CLE8021 / 2592
Pyetni>