Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU I BE-së>Raketa

r8
r8

CLE2597A

EMRI: KURORË E ARTË

CLE2597-1: strobë e kuqe e fortë me chrys. bërthamë

CLE2597-2: rreth i kuq strobe i fortë me bërthamë të bardhë strobe

CLE2597-3: Shelgje Ti-artë me stroba të kuqe dhe strofa të bardhahetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Raketa

Madhësia: 1510x300x¢75mm

Kalibri: 75 mm

NEC: 186 g

CBM: 0.116

Paketimi: 10/3

Produktet e paraqitura

CLE8021 / 2590
CLE8021 / 2590
CLE8021 / 2590
Pyetni>
CLE2593
CLE2593
CLE2593
Pyetni>
CLE2538
CLE2538
CLE2538
Pyetni>
CLE8512
CLE8512
CLE8512
Pyetni>
CLE2590 / 2592
CLE2590 / 2592
CLE2590 / 2592
Pyetni>
CLE8021 / 2592
CLE8021 / 2592
CLE8021 / 2592
Pyetni>
CLE2596
CLE2596
CLE2596
Pyetni>