Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Shatërvanët 200Gram

f3
f3

CLA0521

EMRI: PEMA E KRISHTLINDJES

pishë floriri, krys e madhe e bardhë. me yje jeshile dhe fjongo argjendi me yje te kuq. Është një pemë e vogël e Krishtlindjeve, duhet ta keni.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Shatërvan

Size: 155x70x180mm
Të shtëna: N/A 
CBM: 0.033 
Paketimi: 12/1
ADR: 1.4G / 0336


Produktet e paraqitura

CLA5001
CLA5001
CLA5001
Pyetni>
CLA5002
CLA5002
CLA5002
Pyetni>
CLA5005
CLA5005
CLA5005
Pyetni>
CLA5003
CLA5003
CLA5003
Pyetni>
CLA5007
CLA5007
CLA5007
Pyetni>
CLA5008
CLA5008
CLA5008
Pyetni>
CLA5009
CLA5009
CLA5009
Pyetni>
CLA0510
CLA0510
CLA0510
Pyetni>
CLA5011
CLA5011
CLA5011
Pyetni>
SUSAM HAPUR
SUSAM HAPUR
SUSAM HAPUR
Pyetni>
BËNI SHTIJEN
BËNI SHTIJEN
BËNI SHTIJEN
Pyetni>
ZEMËR SHKËDITUESE
ZEMËR SHKËDITUESE
ZEMËR SHKËDITUESE
Pyetni>
MBRETI MAJMUN
MBRETI MAJMUN
MBRETI MAJMUN
Pyetni>
POWER UP
POWER UP
POWER UP
Pyetni>
CLA5013 - FLAKA PHOENIX - 200GRAM
CLA5013 - FLAKA PHOENIX - 200GRAM
CLA5013 - FLAKA PHOENIX - 200GRAM
Pyetni>
TREKËNDËSHI I BERMUDEVE
TREKËNDËSHI I BERMUDEVE
TREKËNDËSHI I BERMUDEVE
Pyetni>