Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Shatërvanët 200Gram

2
2

CLA5002

EMRI: Alarm i ISIS

e kuqe Ti-pranverë, chrys argjendi. kërcitje me yje të verdhë, 3 herë pranverë të shpejtë dhe bilbil me 3 hapa me kërcitje ari nga veshët e orës

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Shatërvan

Size:80x190x240mm
Të shtëna: N/A 
CBM: 0.045  
Paketimi: 12/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA5001
CLA5001
CLA5001
Pyetni>