Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Shatërvanët 200Gram

3
3

CLA5005

EMRI: Bustin Balls

top i kuq në formë të shkëlqyer, chrys. me vezullim të kuq dhe kërcitje, dushe yjesh blu, Ti-pranverë, që rrotullohet me shkëndija të ftohta argjendi.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Shatërvan

Size: 195x200mm
Të shtëna: N/A 
CBM: 0.055 
Paketimi: 6/1
ADR: 1.4G / 0336


Produktet e paraqitura

CLA5001
CLA5001
CLA5001
Pyetni>
CLA5002
CLA5002
CLA5002
Pyetni>
CLA0521
CLA0521
CLA0521
Pyetni>
CLA5003
CLA5003
CLA5003
Pyetni>
CLA5007
CLA5007
CLA5007
Pyetni>
CLA5008
CLA5008
CLA5008
Pyetni>
CLA5009
CLA5009
CLA5009
Pyetni>
CLA0510
CLA0510
CLA0510
Pyetni>
CLA5011
CLA5011
CLA5011
Pyetni>
SUSAM HAPUR
SUSAM HAPUR
SUSAM HAPUR
Pyetni>
BËNI SHTIJEN
BËNI SHTIJEN
BËNI SHTIJEN
Pyetni>
ZEMËR SHKËDITUESE
ZEMËR SHKËDITUESE
ZEMËR SHKËDITUESE
Pyetni>
MBRETI MAJMUN
MBRETI MAJMUN
MBRETI MAJMUN
Pyetni>
POWER UP
POWER UP
POWER UP
Pyetni>
CLA5013 - FLAKA PHOENIX - 200GRAM
CLA5013 - FLAKA PHOENIX - 200GRAM
CLA5013 - FLAKA PHOENIX - 200GRAM
Pyetni>
TREKËNDËSHI I BERMUDEVE
TREKËNDËSHI I BERMUDEVE
TREKËNDËSHI I BERMUDEVE
Pyetni>