Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Shatërvanët 200Gram

6
6

CLA5007

EMRI: Rrjeti i merimangës

Është një shatërvan me 2 shtresa, dushe shkëndijash në majë dhe përfundon me 8 drejtime të shatërvanëve spërkatës si një rrjetë merimange, vërtet i zoti.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Shatërvan

Size: 235x150mm
Të shtëna: N/A 
CBM: 0.041 
Paketimi: 4/1
ADR: 1.4G / 0336
Produktet e paraqitura

CLA5001
CLA5001
CLA5001
Pyetni>
CLA5002
CLA5002
CLA5002
Pyetni>
CLA5003
CLA5003
CLA5003
Pyetni>
CLA5008
CLA5008
CLA5008
Pyetni>
CLA5009
CLA5009
CLA5009
Pyetni>
CLA0510
CLA0510
CLA0510
Pyetni>
CLA5011
CLA5011
CLA5011
Pyetni>
SUSAM HAPUR
SUSAM HAPUR
SUSAM HAPUR
Pyetni>
BËNI SHTIJEN
BËNI SHTIJEN
BËNI SHTIJEN
Pyetni>
ZEMËR SHKËDITUESE
ZEMËR SHKËDITUESE
ZEMËR SHKËDITUESE
Pyetni>
MBRETI MAJMUN
MBRETI MAJMUN
MBRETI MAJMUN
Pyetni>
POWER UP
POWER UP
POWER UP
Pyetni>
CLA5013 - FLAKA PHOENIX - 200GRAM
CLA5013 - FLAKA PHOENIX - 200GRAM
CLA5013 - FLAKA PHOENIX - 200GRAM
Pyetni>
TREKËNDËSHI I BERMUDEVE
TREKËNDËSHI I BERMUDEVE
TREKËNDËSHI I BERMUDEVE
Pyetni>