Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Përsëritës 200Gram

100
100

CLA4620 - SUPER MONKEY - 16 SHOTS - 200 GRAM

EMRI: CLA4620

E bukur 200 gram me breshëri të gjerë brokade dhe shkëlqim dhe kërcitje.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: përsëritës 200gramësh

Size: 120x120x150mm
Të shtëna: 16
CBM: 0.021 
Paketimi: 8/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA4794 - KANABI MBRETI - 14 SHITJE - 200 GRAM
CLA4794 - KANABI MBRETI - 14 SHITJE - 200 GRAM
CLA4794 - KANABI MBRETI - 14 SHITJE - 200 GRAM
Pyetni>