Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Shatërvanët 500Gram

120
120

CLA5006

EMRI: GRAND SLAM

tuba të shumtë në formë ventilatori, lazer i kuq hapësinor që kërcen me Ti-chrys., susta ngjyrash të ndryshme dhe kërcitje të mëdha, 3 herë buqetë në fund për ta mbyllur. Nuk mund të mjaftojë.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Shatërvan

Madhësia: 335/130x125x165mm
Të shtëna: N/A 
CBM: 0.055 
Paketimi: 6/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA5004
CLA5004
CLA5004
Pyetni>