Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Përsëritës 500Gram

83
83

1 MINUTE MË SHUMË MEGA SHOW - 64 SHTIJ - 500 GRAM

EMRI : 1 MINUTE MË SHUMË MEGA SHOW

Të tjera 64 shkrepje ajrore MEGA 500 gram, 90 sekonda kërcitje me pëllëmbë dhe shkëlqyes, së bashku me brokada dhe NISHIKI, mjaft argëtim!

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: përsëritës 500gramësh

Size: 440x230x175mm
Të shtëna: 64
CBM: 0.063 
Paketimi: 3/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA4638
CLA4638
CLA4638
Pyetni>
CLA4637
CLA4637
CLA4637
Pyetni>
SHKO MADH
SHKO MADH
SHKO MADH
Pyetni>
FJALO JELLO
FJALO JELLO
FJALO JELLO
Pyetni>
CLA4624
CLA4624
CLA4624
Pyetni>
NJËQUES TORNADO
NJËQUES TORNADO
NJËQUES TORNADO
Pyetni>
CLA4606
CLA4606
CLA4606
Pyetni>
CLA4607
CLA4607
CLA4607
Pyetni>
CLA4612
CLA4612
CLA4612
Pyetni>
CLA4613
CLA4613
CLA4613
Pyetni>
CLA4614
CLA4614
CLA4614
Pyetni>
CLA4615
CLA4615
CLA4615
Pyetni>
CLA4627
CLA4627
CLA4627
Pyetni>
CLA4628
CLA4628
CLA4628
Pyetni>
AMERIKA BLU - 25 SHOTAT - 500 GRAM
AMERIKA BLU - 25 SHOTAT - 500 GRAM
AMERIKA BLU - 25 SHOTAT - 500 GRAM
Pyetni>