Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Përsëritës 500Gram

86
86

AMERIKA E KUQ - 25 SHTANI - 500 GRAM

EMRI: AMERIKA E KUQE

25 shkrepjet më të bukura me të kuqe flakë të kuqe dhe lidhëse, NISHIKI me shkëlqim të kuq.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: përsëritës 500gramësh

Size: 250x250x225mm
Të shtëna: 25
CBM: 0.052 
Paketimi: 3/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

SHKO MADH
SHKO MADH
SHKO MADH
Pyetni>
FJALO JELLO
FJALO JELLO
FJALO JELLO
Pyetni>
CLA4623
CLA4623
CLA4623
Pyetni>
CLA4624
CLA4624
CLA4624
Pyetni>
TOP I NGARKUAR
TOP I NGARKUAR
TOP I NGARKUAR
Pyetni>
CLA4633
CLA4633
CLA4633
Pyetni>
CLA4632
CLA4632
CLA4632
Pyetni>
CLA4613
CLA4613
CLA4613
Pyetni>
CLA4616
CLA4616
CLA4616
Pyetni>
CLA4627
CLA4627
CLA4627
Pyetni>
CLA4628
CLA4628
CLA4628
Pyetni>
PORTOKALLI - 25 SHOTS - 500GRAM
PORTOKALLI - 25 SHOTS - 500GRAM
PORTOKALLI - 25 SHOTS - 500GRAM
Pyetni>
AMERIKA E BARDHË - 25 SHITJE - 500 GRAM
AMERIKA E BARDHË - 25 SHITJE - 500 GRAM
AMERIKA E BARDHË - 25 SHITJE - 500 GRAM
Pyetni>
CLA4703 - JACKPOT - 12 SHITJE - 500 GRAM
CLA4703 - JACKPOT - 12 SHITJE - 500 GRAM
CLA4703 - JACKPOT - 12 SHITJE - 500 GRAM
Pyetni>
CLA4716 - PATRIOT POWER - 9 SHOTS - 500GRAM
CLA4716 - PATRIOT POWER - 9 SHOTS - 500GRAM
CLA4716 - PATRIOT POWER - 9 SHOTS - 500GRAM
Pyetni>