Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Përsëritës 500Gram

sirenë
sirenë

BUZZER RRESHUES

EMRI: BUZZER BEATER

Pushime jashtëzakonisht të mëdha dhe të gjata të palmës prej ari Ti me shkëlqime dhe kriza., Dhe pështymë ngjyra të freskëta në rreshta. Duhet ta kem!

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: përsëritës 500gramësh

Size: 405x288x225mm
Të shtëna: 25 
CBM: 0.089 
Paketimi: 4/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA4637
CLA4637
CLA4637
Pyetni>
SHKO MADH
SHKO MADH
SHKO MADH
Pyetni>
TOUCHDOWN
TOUCHDOWN
TOUCHDOWN
Pyetni>
LEGJENDA LE MANS
LEGJENDA LE MANS
LEGJENDA LE MANS
Pyetni>
CLA4643
CLA4643
CLA4643
Pyetni>
FJALO JELLO
FJALO JELLO
FJALO JELLO
Pyetni>
QYTETI NEON
QYTETI NEON
QYTETI NEON
Pyetni>
Terminatori
Terminatori
Terminatori
Pyetni>
SHKO Maniak
SHKO Maniak
SHKO Maniak
Pyetni>
JOLLY ROGER
JOLLY ROGER
JOLLY ROGER
Pyetni>
CLA4642
CLA4642
CLA4642
Pyetni>
CLA4625
CLA4625
CLA4625
Pyetni>