Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Përsëritës 500Gram

CLA4626
CLA4626

CLA4626

EMRI: GERONIMO

3 shtresa lart, tufë lulesh jeshile, buqetë e kuqe strobe dhe tufë lulesh blu dahlia; buqetë me gjelbërim strobe tek Nishiki me bisht të artë.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: përsëritës 500gramësh

Size: 280x200x225mm
Të shtëna: 20
CBM: 0.06 
Paketimi: 4/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA4637
CLA4637
CLA4637
Pyetni>
SHKO MADH
SHKO MADH
SHKO MADH
Pyetni>
TOUCHDOWN
TOUCHDOWN
TOUCHDOWN
Pyetni>
BUZZER RRESHUES
BUZZER RRESHUES
BUZZER RRESHUES
Pyetni>
LEGJENDA LE MANS
LEGJENDA LE MANS
LEGJENDA LE MANS
Pyetni>
CLA4643
CLA4643
CLA4643
Pyetni>
FJALO JELLO
FJALO JELLO
FJALO JELLO
Pyetni>
QYTETI NEON
QYTETI NEON
QYTETI NEON
Pyetni>
Terminatori
Terminatori
Terminatori
Pyetni>
SHKO Maniak
SHKO Maniak
SHKO Maniak
Pyetni>
JOLLY ROGER
JOLLY ROGER
JOLLY ROGER
Pyetni>
CLA4642
CLA4642
CLA4642
Pyetni>
CLA4625
CLA4625
CLA4625
Pyetni>