Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Përsëritës 500Gram

CLA4638
CLA4638

CLA4638

EMRI: KOOMBT E MADH

Bishtat e kometave dhe kurorat e brokadave, shpërthimi i madh i palmës prej ari gërvishten natën me shumë kërcitje në fund, kjo është një e mirë 33 të shtëna.

hetim Tani

Detajet e produktit

Emri: KEMBE BIG
Marka: AKREPI I ZI    
Lloji: Tortë 500Gram    
Madhësia: 360x240x175 mm    
Të shtëna: 33 
CBM: 0.071   
Paketimi: 4/1    
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA4637
CLA4637
CLA4637
Pyetni>
SHKO MADH
SHKO MADH
SHKO MADH
Pyetni>
TOUCHDOWN
TOUCHDOWN
TOUCHDOWN
Pyetni>
BUZZER RRESHUES
BUZZER RRESHUES
BUZZER RRESHUES
Pyetni>
LEGJENDA LE MANS
LEGJENDA LE MANS
LEGJENDA LE MANS
Pyetni>
CLA4643
CLA4643
CLA4643
Pyetni>
FJALO JELLO
FJALO JELLO
FJALO JELLO
Pyetni>
QYTETI NEON
QYTETI NEON
QYTETI NEON
Pyetni>
Terminatori
Terminatori
Terminatori
Pyetni>
SHKO Maniak
SHKO Maniak
SHKO Maniak
Pyetni>
JOLLY ROGER
JOLLY ROGER
JOLLY ROGER
Pyetni>
CLA4642
CLA4642
CLA4642
Pyetni>
CLA4625
CLA4625
CLA4625
Pyetni>
CLA4626
CLA4626
CLA4626
Pyetni>