Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>E RE PER NE

CLA4790
CLA4790

CLA4790 - SYTË JASHTË - 20 SHOTS - 500 GRAM

EMRI: SYTË JASHTË

Buqetë me krizantemë tjerrëse argjendi deri në pështymë bozhure blu.  Buqetë me krizantemë argjendi duke fishkëllyer lart. I formësoj.

Bozhure jeshile/blu në të kuqe të përgjakshme me bozhure të freskët portokalli dhe blu të detit. Buqetë blu me kurorë brokade deri në brokadë me bozhure të kuqe të përgjakur. Buqetë blu me kurorë brokade deri në brokadë me bozhure të kuqe të përgjakur. Buqetë me kurorë brokade deri në shelg kërcitës me bozhure të kuqe. Forma e ventilatorit.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Përsëritës 500 gram

Madhësia: 280 * 260 * 230MM

Kalibri: 30 mm

Shtënë: 20

NEC: 500

CBM: 0.078

Paketimi: 4/1


Produktet e paraqitura

CLA4747
CLA4747
CLA4747
Pyetni>
CLA4749
CLA4749
CLA4749
Pyetni>
CLA4750
CLA4750
CLA4750
Pyetni>
CLA4736
CLA4736
CLA4736
Pyetni>
CLA4742
CLA4742
CLA4742
Pyetni>
CLA4746
CLA4746
CLA4746
Pyetni>
CLA4759
CLA4759
CLA4759
Pyetni>
CLA4752
CLA4752
CLA4752
Pyetni>
CLA4756
CLA4756
CLA4756
Pyetni>
CLA4777
CLA4777
CLA4777
Pyetni>
CLA5043
CLA5043
CLA5043
Pyetni>
CLA4787
CLA4787
CLA4787
Pyetni>
CLA5039
CLA5039
CLA5039
Pyetni>
CLA4794
CLA4794
CLA4794
Pyetni>
CLA4797 - JPEERLESS GLORY - 66 SHOTS - 500 GRAM
CLA4797 - JPEERLESS GLORY - 66 SHOTS - 500 GRAM
CLA4797 - JPEERLESS GLORY - 66 SHOTS - 500 GRAM
Pyetni>
CLA4795 - SNACKS SNOOPY'S - 32 SHOTS - 350 GRAM
CLA4795 - SNACKS SNOOPY'S - 32 SHOTS - 350 GRAM
CLA4795 - SNACKS SNOOPY'S - 32 SHOTS - 350 GRAM
Pyetni>