Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Përsëritës 500Gram

85
85

PORTOKALLI - 25 SHOTS - 500GRAM

EMRI: PORTOKALLI

Portokallia bie në sy kundrejt bluzës dhe jeshiles, me një buqetë krizanteme të mbushura me dahlia portokalli dhe krizantemë të artë.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: përsëritës 500gramësh

Size: 250x250x225mm
Të shtëna: 25
CBM: 0.072 
Paketimi: 4/1
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

QYTETI NEON
QYTETI NEON
QYTETI NEON
Pyetni>
CLA4642 - SJELE SHI - 77 SHTIJ - 500 GRAM
CLA4642 - SJELE SHI - 77 SHTIJ - 500 GRAM
CLA4642 - SJELE SHI - 77 SHTIJ - 500 GRAM
Pyetni>
CLA4622
CLA4622
CLA4622
Pyetni>
NJËQUES TORNADO
NJËQUES TORNADO
NJËQUES TORNADO
Pyetni>
CLA4633
CLA4633
CLA4633
Pyetni>
CLA4608
CLA4608
CLA4608
Pyetni>
CLA4609
CLA4609
CLA4609
Pyetni>
CLA4627
CLA4627
CLA4627
Pyetni>
CLA4629
CLA4629
CLA4629
Pyetni>
AMERIKA E KUQ - 25 SHTANI - 500 GRAM
AMERIKA E KUQ - 25 SHTANI - 500 GRAM
AMERIKA E KUQ - 25 SHTANI - 500 GRAM
Pyetni>
CLA4719 - PYRO-ADDICT - 15 SHOTS - 500 GRAM
CLA4719 - PYRO-ADDICT - 15 SHOTS - 500 GRAM
CLA4719 - PYRO-ADDICT - 15 SHOTS - 500 GRAM
Pyetni>
CLA4720 - WRATH - 15 SHOTS - 500GRAM
CLA4720 - WRATH - 15 SHOTS - 500GRAM
CLA4720 - WRATH - 15 SHOTS - 500GRAM
Pyetni>
CLA4716 - PATRIOT POWER - 9 SHOTS - 500GRAM
CLA4716 - PATRIOT POWER - 9 SHOTS - 500GRAM
CLA4716 - PATRIOT POWER - 9 SHOTS - 500GRAM
Pyetni>
UNË E DYTË - 8 SHTINA - 500 GRAM
UNË E DYTË - 8 SHTINA - 500 GRAM
UNË E DYTË - 8 SHTINA - 500 GRAM
Pyetni>
CLA4732 - PILOT E KEQ - 20 SHOTAT - 500 GRAM
CLA4732 - PILOT E KEQ - 20 SHOTAT - 500 GRAM
CLA4732 - PILOT E KEQ - 20 SHOTAT - 500 GRAM
Pyetni>