Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Pi duhan

BLACK
BLACK

Duhani i zi

EMRI: PIQE E ZEZ

Konservoni metalin tym M-18, tërhiqni kunjin dhe pini duhan në vrimë!

hetim Tani

Detajet e produktit

Marka: AKREPI I ZI  

Lloji: Pi duhan

Madhësia: ¢ 60x155 mm  

CBM: 0.014 

Paketimi: 12/1

ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA7020
CLA7020
CLA7020
Pyetni>
PALMAT NEON
PALMAT NEON
PALMAT NEON
Pyetni>
PIMETI I GJELBR
PIMETI I GJELBR
PIMETI I GJELBR
Pyetni>
Duhani i kuq
Duhani i kuq
Duhani i kuq
Pyetni>
Duhani i kaltër
Duhani i kaltër
Duhani i kaltër
Pyetni>
PIJETI I BARDHE
PIJETI I BARDHE
PIJETI I BARDHE
Pyetni>
PIMI I VERDHOW
PIMI I VERDHOW
PIMI I VERDHOW
Pyetni>