Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Pi duhan

烟球
烟球

CLA7020

EMRI: BALLA PIKTURA PIJE

60 sekonda me topa tymi me ngjyra të shumëfishta, pikturë të bërë me dorë dhe të papërpunuar.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Tym
Madhësia: 4 "
Të shtëna: N / A 
CBM: 0.026   
Paketimi: 2/12  
ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

PALMAT NEON
PALMAT NEON
PALMAT NEON
Pyetni>
PIMETI I GJELBR
PIMETI I GJELBR
PIMETI I GJELBR
Pyetni>
Duhani i kuq
Duhani i kuq
Duhani i kuq
Pyetni>
Duhani i kaltër
Duhani i kaltër
Duhani i kaltër
Pyetni>
PIJETI I BARDHE
PIJETI I BARDHE
PIJETI I BARDHE
Pyetni>
Duhani i zi
Duhani i zi
Duhani i zi
Pyetni>
PIMI I VERDHOW
PIMI I VERDHOW
PIMI I VERDHOW
Pyetni>