Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Pi duhan

39
39

TYM I VERDHË

NAME : YELLOW SMOKE

Tym i konservuar metalik M-18, tërhiqni kunjin dhe tymosni në vrimë!

hetim Tani

Detajet e produktit

Marka: BLACK SCORPION  

Lloji: Pi duhan

Madhësia: 60x155 mm  

CBM: 0.014 

Paketimi: 12/1

ADR: 1.4G / 0336

Produktet e paraqitura

CLA7020
CLA7020
CLA7020
Pyetni>
PALLMA NEON
PALLMA NEON
PALLMA NEON
Pyetni>
TYM I GJELBËR
TYM I GJELBËR
TYM I GJELBËR
Pyetni>
TYM I KUQ
TYM I KUQ
TYM I KUQ
Pyetni>
TYM BLU
TYM BLU
TYM BLU
Pyetni>
TYM I BARDHË
TYM I BARDHË
TYM I BARDHË
Pyetni>
TYM I ZI
TYM I ZI
TYM I ZI
Pyetni>