Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>E RE PER NE

12
12

CLA4746

EMRI: MEDALJA E NDERIT

Përgjigje: Palma e kuqe dhe strobi i gjelbër

B: Pëllëmbë jeshile dhe strobë ari

C: Yll i kuq.blu me strobë të bardhë

D: Vjollcë.yll jeshil me shi kohë

E: Yll blu me peshk të argjendtë 30/25 mm

F: Vjollcë.yll jeshil

G: Kurorë brokade me yll blu

H: Kurorë brokade me yll të kuq

I: Valë floriri me strobë ari

J: Kurorë brokade me yll të kuq.gjelbër.blu me strobë të bardhë me kërcitje

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: MEDALJA E NDERIT

Madhësia: 375x318x155MM

Kalibri: 20 mm-25 mm
Shtënë: 63

NEC: 484.1
CBM: 0.06
Paketimi: 3/1

Produktet e paraqitura

CLA4749
CLA4749
CLA4749
Pyetni>
CLA4742
CLA4742
CLA4742
Pyetni>
CLA4745
CLA4745
CLA4745
Pyetni>