Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU SH.B.A.>Përsëritës 350Gram

4
4

CLA4770 - ROMANCA E VDEKUR - 9 TË shtëna

EMRI: ROMANCA E VDEKUR

strobë ari në jeshile dhe e kuqe, blu e errët në të kuqe dhe limon me shirit të bardhë, chrys i madh.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Përsëritës 350 gram

Madhësia: 245X245X235MM

Kalibri: 38 mm

Shtënë: 9

NEC: 350 g

CBM: 0.065

Paketimi: 4/1


Produktet e paraqitura

CLA4795 - SNACKS SNOOPY'S - 32 SHOTS - 350 GRAM
CLA4795 - SNACKS SNOOPY'S - 32 SHOTS - 350 GRAM
CLA4795 - SNACKS SNOOPY'S - 32 SHOTS - 350 GRAM
Pyetni>
CLA4799 - SHPIRT JASHTË - 30 SHOTS - 350 GRAM
CLA4799 - SHPIRT JASHTË - 30 SHOTS - 350 GRAM
CLA4799 - SHPIRT JASHTË - 30 SHOTS - 350 GRAM
Pyetni>
CLA4804 - TURBO- 17 SHOTS - 350GRAM
CLA4804 - TURBO- 17 SHOTS - 350GRAM
CLA4804 - TURBO- 17 SHOTS - 350GRAM
Pyetni>
CLA4805 - SHPIRT AMERIKAN- 22 SHTAT
CLA4805 - SHPIRT AMERIKAN- 22 SHTAT
CLA4805 - SHPIRT AMERIKAN- 22 SHTAT
Pyetni>
CLA4766 - BOSS LIZZARD - 15 SHOTS
CLA4766 - BOSS LIZZARD - 15 SHOTS
CLA4766 - BOSS LIZZARD - 15 SHOTS
Pyetni>
CLA4768 - STARTER PARTY - 31 SHOTS
CLA4768 - STARTER PARTY - 31 SHOTS
CLA4768 - STARTER PARTY - 31 SHOTS
Pyetni>