Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>E RE PER NE

22
22

CLA4777

EMRI: KROKODILE

Kurorë me brokadë dhe pëllëmbë Ti-flori me shkëlqim,

fishkëllimat me kërcitje ari,

kurorë brokade argjendi/ari me shkëlqim ari dhe kërcitje,

dhe e kuqe/blu me shkrepje me shkëlqim në mes!

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Përsëritës 200 gram

Madhësia: 130 * 190 * 150MM

Kalibri: 20 mm + 25 mm

Shtënë: 26

NEC: 200

CBM: 0.0484

Paketimi: 12/1


Produktet e paraqitura

CLA4745
CLA4745
CLA4745
Pyetni>
CLA4759
CLA4759
CLA4759
Pyetni>
CLA4755
CLA4755
CLA4755
Pyetni>
CLA4780
CLA4780
CLA4780
Pyetni>