Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>E RE PER NE

24
24

CLA5043

EMRI: NE BESIM TE ZOTIT

lule e kuqe dhe jeshile e lulëzuar / pranverë ari dhe argjendi / kërcitje e kuqe dhe jeshile + ari

dragua argjendi + e kuqe /pranverë ari dhe argjendi / lazer i kuq dhe jeshil.

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Fontana

Madhësia: 140x120x150mm

Kalibri: 18 mm

Të shtëna: 2

NEC: 200 g

CBM: 0.07

Paketimi: 24/1

Produktet e paraqitura

CLA4748
CLA4748
CLA4748
Pyetni>
CLA4792
CLA4792
CLA4792
Pyetni>
CLA4791
CLA4791
CLA4791
Pyetni>