Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>TREGU I BE-së>Produkte të Qetë

47
47

CLE4176

EMRI: Topaz

A: Chrys. bishti im dhe fishkëllimë i pështyrë kuqja dhe vezullimi i bardhë;

B: vezullim i kuq i bardhë vezullim im, bisht fishkëllimë pështyrë chrys;

hetim Tani

Detajet e produktit

Lloji: Bateria e tubave të qëlluar

Size: 175x125x175mm

Kalibri: 20 mm

Të shtëna: 35

NEC: 420 g

CBM: 0.055

Paketimi: 12/1

Produktet e paraqitura

CLE4158
CLE4158
CLE4158
Pyetni>
CLE4173
CLE4173
CLE4173
Pyetni>
CLE4175
CLE4175
CLE4175
Pyetni>
CLE4174
CLE4174
CLE4174
Pyetni>
CLE4187
CLE4187
CLE4187
Pyetni>
CLE4188
CLE4188
CLE4188
Pyetni>
CLE4186
CLE4186
CLE4186
Pyetni>
CLE4185
CLE4185
CLE4185
Pyetni>
CLE4189
CLE4189
CLE4189
Pyetni>